STÅL & HYR AB

Vagnvägen 5

432 32 VARBERG

Telefon: 0340-58 29 00

E-post: info@stalhyrmaskiner.se

 

 

 

VARBERG

Öppettider: 06.30-16.30

 

 


 

 

 

Hur kan vi hjälpa dig?

 

Behöver du hjälp med att bestämma vilken typ av utrustning du ska ha för ditt arbete? Kontakta någon av oss i Varberg så hjälper vi dig med lösningen.

 

Mikael Johansson

Regionchef/Depåchef

Tel: 0340 - 58 29 07

Mob: 070 - 317 01 08

mikael@stalhyrmaskiner.se

Alexander Sims

Elansvarig

Mob: 0703 - 170 199

alexander.sims@stalhyrmaskiner.se

Mattias Olsson

STF Depåchef

Tel: 0340 - 58 29 09

Mob: 070 - 317 05 43

mattias@stalhyrmaskiner.se

Henrik Johansson

Uthyrning

Tel: 0340 - 58 29 11

Mob: 070 - 317 19 77

henrik@stalhyrmaskiner.se

Fredrik Abrahamsson

Uthyrning

Tel: 0340 - 58 29 03

Mob: 073 - 317 26 93

fredrik@stalhyrmaskiner.se

Anton Johansson

Uthyrning

Tel: 0340 - 52 89 06

Mob: 0703 - 17 15 07

anton@stalhyrmaskiner.se

Robin Ingvarsson

Uthyrning

Tel: 0340 - 58 29 08

robin.ingvarsson@stalhyrmaskiner.se

Bengt Johansson

Verkstad

Tel: 0340 - 58 29 10

Mob: 070 - 203 46 30

verkstad@stalhyrmaskiner.se

Billy Edman

Montageansvarig

Mob: 070-617 25 40

billy@stalhyrmaskiner.se

Johny Karlsson

Distriktsansvarig Sälj

Tel: 0340 - 58 29 04

Mob: 070 - 317 25 61

johnyk@stalhyrmaskiner.se