STÅL & HYR AB

Sisjö Kullegata 4

436 32 Askim

Telefon: 031-757 35 00

E-post: info.gbg@stalhyrmaskiner.se

 

För frågor angående fakturor kontakta ekonomi@stalhyrmaskiner.se.

 

Öppettider: 06.30-16.30

 


 

 

Hur kan vi hjälpa dig?

 

Behöver du hjälp med att bestämma vilken typ av utrustning du ska ha för ditt arbete? Kontakta oss i Göteborg så hjälper vi dig med lösningen.

 

David Längefors

Depåchef

Tel: 031-757 35 03

Mob: 070 - 317 03 02

david.langefors@stalhyrmaskiner.se

Joacim Lindstrand

Uthyrning

Tel: 031 - 757 35 06

Mob: 0733 - 17 26 98

joacim.lindstrand@stalhyrmaskiner.se

Lisa Längefors

Uthyrare

Tel: 031 - 757 35 02

Mob: 070 - 317 82 51

lisa.langefors@stalhyrmaskiner.se

Mathias Halle

Uthyrare

Tel: 031 - 757 35 04

Mob: 070 - 317 81 33

mathias.halle@stalhyrmaskiner.se

Kent Andersson

Säljare Göteborg

Tel: 031-757 35 01

Mob: 070 - 317 68 41

kent.andersson@stalhyrmaskiner.se

Mats Andersson

Verkstadschef

Tel: 031-757 35 08

Mob: 070 - 317 04 49

verkstadgbg@stalhyrmaskiner.se

Alexander Sims

Elansvarig

Mob: 0703 - 170 199

alexander.sims@stalhyrmaskiner.se

Michael Lexman

Montageansvarig bod

Mob: 070-317 21 42

michael.lexman@stalhyrmaskiner.se

Frans Blomberg

Montageansvarig Hiss

Mob: 0733 - 17 26 94

frans.blomberg@stalhyrmaskiner.se

Johnny Längefors

Regionschef/Marknadsansvarig

Mob: 070-317 25 50

jl@stalhyrmaskiner.se