STÅL & HYR AB

Stålverksgatan 7

417 07 GÖTEBORG

Telefon: 031-309 83 50

E-post: info.ring@stalhyrmaskiner.se


För frågor angående fakturor kontakta ekonomi@stalhyrmaskiner.se.

 

Öppettider: 06.30-16.30

 

 


 

 

 

Hur kan vi hjälpa dig?

 

Behöver du hjälp med att bestämma vilken typ av utrustning du ska ha för ditt arbete? Kontakta någon av oss på Ringön så hjälper vi dig med lösningen.

 

Lars-Erik Kindström

Depåchef

Tel: 031 - 309 83 51

Mob: 070 - 874 58 68

lars-erik.kindstrom@stalhyrmaskiner.se

Otto Svensson

STF Depåchef/Uthyrare

Tel: 031-309 83 52

Mob: 070 - 317 10 45

otto.svensson@stalhyrmaskiner.se

Johan Jansson

Uthyrare

Tel: 031 - 309 83 53

Mob: 070 - 317 10 53

johan.jansson@stalhyrmaskiner.se

Mattias Lindstrand

Verkstadschef

Tel: 031 - 309 83 60

Mob: 073 - 317 26 92

mattias.lindstrand@stalhyrmaskiner.se

Alexander Sims

Elansvarig

Mob: 0703 - 170 199

alexander.sims@stalhyrmaskiner.se

Michael Lexman

Montageansvarig bod

Mob: 070-317 21 42

michael.lexman@stalhyrmaskiner.se

Frans Blomberg

Montageansvarig Hiss

Mob: 0733 - 17 26 94

frans.blomberg@stalhyrmaskiner.se

Johnny Längefors

Regionschef/Marknadsansvarig

Mob: 070-317 25 50

jl@stalhyrmaskiner.se