STÅL & HYR AB

Transportgatan 2A

434 37 KUNGSBACKA

Telefon: 0300-333 60

E-post: info.kba@stalhyrmaskiner.se

 

För frågor angående fakturor kontakta ekonomi@stalhyrmaskiner.se.

 

Öppettider: 06.30-16.30

 


 

 

Hur kan vi hjälpa dig?

 

Behöver du hjälp med att bestämma vilken typ av utrustning du ska ha för ditt arbete? Kontakta någon av oss i Kungsbacka så hjälper vi dig med lösningen.

 

Magnus Ottosson

Depåchef

Tel: 0300 - 333 62

Mob: 070 - 317 25 23

magnus.ottosson@stalhyrmaskiner.se

Jacob Bendré

Stf depåchef/Uthyrning

Tel: 0300-333 68

Mob: 070 - 317 15 31

jacob.bendre@stalhyrmaskiner.se

Joakim Porath

Uthyrning

Tel: 0300 - 333 63

Mob: 0703 - 172144

joakim.porath@stalhyrmaskiner.se

Pehr Sundin

Uthyrning

Tel: 0300 - 333 66

Mob: 070 - 317 11 21

pehr.sundin@stalhyrmaskiner.se

Gustav Cato

Uthyrare

Tel: 0300 - 333 61

Mob: 070 - 317 82 40

gustav.cato@stalhyrmaskiner.se

Jonas Lundell

Verkstadchef

Tel: 0300 - 333 67

Mob: 070 - 317 15 66

verkstadkba@stalhyrmaskiner.se

Alexander Sims

Elansvarig

Mob: 0703 - 170 199

alexander.sims@stalhyrmaskiner.se

Michael Lexman

Montageansvarig bod

Mob: 070-317 21 42

michael.lexman@stalhyrmaskiner.se

Frans Blomberg

Montageansvarig Hiss

Mob: 0733 - 17 26 94

frans.blomberg@stalhyrmaskiner.se

Johnny Längefors

Regionchef/Marknadsansvarig

Mob: 070-317 25 50

jl@stalhyrmaskiner.se