STÅL & HYR AB

Kanslistvägen 1

31139 Falkenberg

Telefon: 0346-729600

E-post: info.fbg@stalhyrmaskiner.se

 

För frågor angående fakturor kontakta ekonomi@stalhyrmaskiner.se.

 

Öppettider: 06.30-16.30

 


 

 

Hur kan vi hjälpa dig?

 

Behöver du hjälp med att bestämma vilken typ av utrustning du ska ha för ditt arbete? Kontakta oss i Falkenberg så hjälper vi dig med lösningen.

 

Markus Gustavsson

Depåchef

Tel: 0346-72 96 02

Mob: 073 - 317 26 90

markus.gustavsson@stalhyrmaskiner.se

Mikael Johansson

Regionchef

Tel: 0340 - 58 29 07

Mob: 070 - 317 01 08

mikael.johansson@stalhyrmaskiner.se

Tomas Ahlberg

Uthyrning

Tel: 0346-72 96 04

Mob: 073 - 317 26 91

tomas.ahlberg@stalhyrmaskiner.se

Oskar Ahlstedt

Uthyrare

Tel: 0346-72 96 01

Mob: 073 - 317 26 96

oskar.ahlstedt@stalhyrmaskiner.se

Emelie Dartoft

Uthyrare

Tel: 0340 - 58 29 11

Mob: 0733 - 17 26 95

emelie.dartoft@stalhyrmaskiner.se

Johan Persson

Verkstadschef

Tel: 0346-72 96 05

verkstad.fbg@stalhyrmaskiner.se

Alexander Sims

Elansvarig

Mob: 0703 - 170 199

alexander.sims@stalhyrmaskiner.se

Johny Karlsson

Distriktsansvarig Sälj

Mob: 070 - 317 25 61

johnyk@stalhyrmaskiner.se

Billy Edman

Montageansvarig

Mob: 070-617 25 40

billy.edman@stalhyrmaskiner.se